Teams

Division A - Thibodeau

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division A
2018 – 1st Division A
2017 – 2nd Division A

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:30 pm vs. Kitchener @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Toronto @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Hamilton @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 3:30 pm vs. London @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division A

2018 – 2nd Division A

2017 – 1st Division A

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Toronto @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 3:30 pm vs. London @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Barrie @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Kitchener @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division B
2018 – 5th Division A
2017 – 5th Division A

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. London @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 12:30 pm vs. Barrie @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 9:30 am vs. Toronto @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Hamilton @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division A
2018 – 3rd Division A
2017 – 4th Division A

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Kitchener @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 3:30 pm vs. Hamilton @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 am vs. Toronto @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 3:30 pm vs. Barrie @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division A
2018 – 4th Division A
2017 – 3rd Division A

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Hamilton @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Barrie @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 9:30 am vs. Kitchener @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. London @ McMeeken

Division B - Binette

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division B
2018 – 2nd Division B
2017 – 1st Division B

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:30 am vs. Thunder Bay @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 4:30 pm vs. Ottawa @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Mississauga @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Sault Ste. Marie @ GFL

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division B
2018 – 1st Division C
2017 – 1st Division C

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:30 am vs. Sault Ste. Marie @ Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Thunder Bay @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Guelph @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Ottawa @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division A
2018 – 1st Division B
2017 – 3rd Division B

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 1:30 pm vs. Sault Ste. Marie @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 4:30 pm vs. Guelph @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 7:30 am vs. Thunder Bay @ Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Mississauga @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division C
2018 – 4th Division C
2017 – 2nd Division C

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:30 am vs. Mississauga @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 1:30 pm vs. Ottawa @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Thunder Bay @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Guelph @ GFL Gardens

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division B
2018 – 3rd Division B
2017 – 4th Division B

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:30 am vs. Guelph @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Mississauga @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 7:30 am vs. Ottawa @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Sault Ste. Marie @ GFL

Division C - Clarke

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division C
2018 – 2nd Division C
2017 – 3rd Division C

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Niagara @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Toronto @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 12:30 pm vs. Owen Sound @ Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. Sudbury @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division B
2018 – 4th Division B
2017 – 2nd Division B

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Barrie @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Owen Sound @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Sudbury @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Toronto @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division D
2018 – 1st Division E
2017 – 4th Division E

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Sudbury @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Niagara @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 10:30 am vs. Toronto @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 12:30 pm vs. Barrie @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division C
2018 – 5th Division B
2017 – 5th Division B

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Owen Sound @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Toronto @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Niagara @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. Barrie @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division C
2018 – 1st Division D
2017 – 1st Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Barrie @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Sudbury @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 10:30 am vs. Owen Sound @ Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Niagara @ Rankin

Division D - Depew

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division C
2018 – 3rd Division C
2017 – 4th Division C

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. North Bay @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Peterobrough @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 1:30 pm vs. Sons of Lanarky @ Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 4:30 pm vs. London @ Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division D
2018 – 2nd Division D
2017 – 3rd Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Sons of Lanarky @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Peterborough @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. North Bay @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 4:30 pm vs. Belleville @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY

2019 – 2nd Division D
2018 – 4th Division D
2017 – 4th Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Belleville @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Sons of Lanarky @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. London @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Peterborough @ Pee Wee

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Divison D
2018 – 5th Division C
2017 – 5th Division C

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. London @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Belleville @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Sons of Lanarky @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. North Bay @ Pee Wee

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division E
2018 – 1st Division F
2017 – 2nd Division F

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. London @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. North Bay @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Peterborough @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 1:30 pm vs. Belleville @ John Rhodes 2

Division E - Hey

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division D
2018 – 3rd Division D
2017 – 2nd Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Newmarket @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. HJD @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Northern @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. London @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division F
2018 – 5th Division E
2017 – 1st Division E

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Northern @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Collingwood @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Newmarket @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm vs. London @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY

2019 – 4th Division E
2018 – 3rd Division E
2017 – 3rd Division E

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Northern Bastards @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Newmarket @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Collingwood @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm vs. Huronia Junkyard Docs @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division E
2018 – 2nd Division E
2017 – 2nd Division E

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Collingwood @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. London @ GFL Gardens
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Northern Bastards @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Huronia Junkyard Docs @ Pee Wee

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division E
2018 – 5th Division D
2017 – 5th Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. HJD @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. London @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Newmarket @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Collingwood @ Rhodes 1

Division F - Owsianik

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division E
2018 – 4th Division E
2017 – 5th Division E

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Sault Ste. Marie @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Orangeville @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Toronto @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Western 98’s @ Pee Wee

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division F
2018 – 3rd Division F
2017 – 4th Division F

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Western 98’s @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Kingston @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Sault Ste. Marie @ GFL
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Toronto @ McMeeken

*For the first time, Sault Ste. Marie will be sending multiple teams to Docs on Ice

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Kingston @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 2:30 pm vs. Toronto @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Orangeville @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Western 98’s @ GFL Gardens

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division G
2018 – 4th Division G
2017 – 5th Division G

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 7:30 am vs. Western 98’s @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 2:30 pm vs. Sault Ste. Marie @ John Rhodes 2
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Kingston @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Orangeville @ McMeeken

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division E
2018 – 5th Division D
2017 – 5th Division D

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 7:30 am vs. Toronto @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Orangeville @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 1:00 pm vs. Sault Ste. Marie @ GFL
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Kingston @ Pee Wee

Division G - Kujtan

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division G
2018 – 3rd Division G
2017 – 2nd Division G

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Waterloo @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Ottawa @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Hamilton @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Stratford @ McMeeken

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division G
2018 – 5th Division F
2017 – 3rd Division F

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Ottawa @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Stratford @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Burlington @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm vs. Waterloo @ Rankin

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division H
2018 – 2nd Division H
2017 – 1st Division H

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Hamilton @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Burlington @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Stratford @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Waterloo @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division F
2018 – 4th Division F
2017 – 5th Division F

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Waterloo @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Hamilton @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Ottawa @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Burlington @ McMeeken

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division G
2018 – 2nd Division G
2017 – 1st Division G

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Burlington @ GFL Gardens
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Stratford @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. Ottawa @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm vs. Hamilton @ Rankin

Division H - McClure

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division H
2018 – 4th Division H
2017 – 4th Division H

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Muskoka @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Thunder Bay @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. York @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Quinte @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division H
2018 – 5th Division G
2017 – 4th Division G

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Haliburton @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. York @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Thunder Bay @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Quinte @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division H
2018 – 3rd Division H
2017 – 3rd Division H

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Thunder Bay @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. York @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 2:00 pm vs. Haliburton @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. Muskoka @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division H
2018 – 1st Division I
2017 – 5th Division I

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Quinte @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Haliburton @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. York @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Muskoka @ GFL Gardens

**formerly York Region Stars

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division I
2018 – 4th Division I
2017 – 3rd Division I

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Quinte @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. Muskoka @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. Thunder Bay @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Haliburton @ Rankin

Division I - Reich

RECENT HISTORY
2019 – 1st Division J
2018 – 3rd Division J

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:30 am vs. PQ2 @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Guelph @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. PQ3 @ John Rhodes 1
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. Rideaus @ McMeeken

RECENT HISTORY
2019 – 3rd Division I
2018 – 2nd Division I
2017 – 1st Division I

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Barnstormers
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. PQ3 @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 8:30 am vs. Rideaus @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 11:30 am vs. PQ2 @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division I
2018 – 5th Division H
2017 – 1st Division J

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:30 am vs. Barnstormers @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Rideaus @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. PQ3 @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 11:30 am vs. Guelph @ John Rhodes 2

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division I
2018 – 1st Division J

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. Rideaus @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 4:00 pm vs. Guelph @ John Rhodes 1
Game 3 – Saturday April 18 – 8:00 am vs. PQ2 @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. Barnstormers @ Rhodes 1

**due to post-schedule registration confirmation, we were unable to place Rideaus in their previously assigned division

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division F
2018 – 2nd Division F
2017 – 1st Division F

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 10:00 am vs. PQ3 @ McMeeken
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. PQ2 @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 8:30 am vs. Guelph @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. Barnstormers @ McMeeken

Division J - Palmer

RECENT HISTORY
2019 – 4th Division J
2018 – 5th Division I
2017 – 4th Division I

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Mighty Docs @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Sault Ste. Marie @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. NIagara @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm 1st Place or 3rd Place Game

RECENT HISTORY
2019 – 5th Division I
2018 – 3rd Division I
2017 – 2nd Division I

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Sault Ste. Marie @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Mighty Docs @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. Hamilton @ Rankin
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm 1st Place or 3rd Place Game

*For the first time, Sault Ste. Marie will be sending multiple teams to Docs on Ice

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Niagara @ John Rhodes 1
Game 2 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Hamilton @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. Mighty Docs @ GFL Gardens
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm 1st Place or 3rd Place Game

RECENT HISTORY
2019 – 2nd Division J
2018 – 5th Division J
2017 – 4th Division J

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Hamilton @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Niagara @ McMeeken
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. Sault Ste. Marie @ GFL
Game 4 – Saturday April 18 – 4:00 pm 1st Place or 3rd Place Game

Med Student Division - Connolly

RECENT HISTORY
2019 – DNP
2018 – 4th
2017 – 3rd

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. Western @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. NOSM @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. U of T @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. Ottawa @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 3rd
2018 – 2nd
2017 – 2nd

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. Ottawa @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 5:00 pm vs. McMaster @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 2:30 pm vs. Western @ John Rhodes 2
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. U of T @ GFL Gardens

RECENT HISTORY
2019 – 5th
2018 – 6th
2017 – DNP

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 11:00 am vs. U of T @ Rankin
Game 2 – Friday April 17 – 3:00 pm vs. NOSM @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Western @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm vs. McMaster @ John Rhodes 1

RECENT HISTORY
2019 – 1st
2018 – 3rd
2017 – 5th

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:30 am vs. Western @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 11:00 am vs. Ottawa @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 10:00 am vs. McMaster @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 5:00 pm vs. NOSM @ GFL Gardens

RECENT HISTORY
2019 – 4th
2018 – 1st
2017 – 1st

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:30 am vs. U of T @ John Rhodes 2
Game 2 – Friday April 17 – 12:00 pm vs. McMaster @ Rankin
Game 3 – Saturday April 18 – 9:00 am vs. Ottawa @ McMeeken
Game 4 – Saturday April 18 – 2:30 pm vs. NOSM @ John Rhodes 2

Women's Division

This is the 2nd year in which Docs on Ice has a Women’s Division

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Eastern Ontario @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. GTA @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Southwestern Ontario @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm Championship or 3rd Place (@ GFL or Pee Wee)

This is the 2nd year in which Docs on Ice has a Women’s Division

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 8:00 am vs. Collingwood @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Southwestern Ontario @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. GTA @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm Championship or 3rd Place (@ GFL or Pee Wee)

This is the 2nd year in which Docs on Ice has a Women’s Division

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. Southwestern Ontario @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 1:00 pm vs. Collingwood @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 12:00 pm vs. Eastern Ontario @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm Championship or 3rd Place (@ GFL or Pee Wee)

This is the 2nd year in which Docs on Ice has a Women’s Division

2020 SCHEDULE
Game 1 – Friday April 17 – 9:00 am vs. GTA @ Pee Wee
Game 2 – Friday April 17 – 2:00 pm vs. Eastern Ontario @ Pee Wee
Game 3 – Saturday April 18 – 11:00 am vs. Collingwood @ Pee Wee
Game 4 – Saturday April 18 – 3:00 pm Championship or 3rd Place (@ GFL or Pee Wee)

Skip to toolbar